TalkTalk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TalkTalk

Dobrodosli na jedinom forumu na kome mozete da pricate o svacemu.
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Iwana's diary

Ići dole 
AutorPoruka
Iwana
Very,Very NEW!
Very,Very NEW!
Iwana


Ženski
Broj poruka : 34
Godina : 29
Lokacija : Havaji =]
Datum upisa : 15.01.2009

Iwana's diary Empty
PočaljiNaslov: Iwana's diary   Iwana's diary Icon_minitimePon Mar 02 2009, 01:37

01.03.2009

Moji su jutros otputovali u Nemacku na nedelju dana.Posto je moj brat otisao kod tetke,meni je previse tiho u kuci pa sam ja dosla kod bake. Ceo dan sam vise manje bila na netu i sredjivala svoj novi forum. Osim toga sto sam ceo dan visila na netu,sat vremena sam setala po kraju i trazila neko drustvo,ali su uglavnom napolju bila samo mala deca,pa mi je i to dosadilo. Malopre sam se okupala i pojela sve mrsno sto je postojalo u kuci,jer od sutra postim.

Pa, to je to.... See ya tomorow!!!

KISSESSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Iwana's diary 794857 Iwana's diary 28492
Nazad na vrh Ići dole
Iwana
Very,Very NEW!
Very,Very NEW!
Iwana


Ženski
Broj poruka : 34
Godina : 29
Lokacija : Havaji =]
Datum upisa : 15.01.2009

Iwana's diary Empty
PočaljiNaslov: Re: Iwana's diary   Iwana's diary Icon_minitimePon Mar 02 2009, 22:27

02.03.2009

Probudila sam se u pola 7,jela,istusirala i otisla na neku profesionalnu orijentaciju. kuci sam se vratila u 13.00,jela,spakovala knjige i otisla u skolu.Tamo nista zanimljivo kao po obicaju...

Posle skole sam sa drugaricama otisla do jedne skole u kraju,i posto nije bilo niceg zanimljivog zadrzale smo se 5 min i otisle kuci.

Jedna od drugarica je zaboravila mobilni u dzepu od moje jakne,pa se vratila na Banjicu,gde moja baba zivi, da joj ga dam. Rekla mi je da sidjem ispred zgrade da je stigla.Ja sisla u duksu posto sam racunala da se necu micati od ulaza,kad ono ona mi javi da se izgubila.Onda sam ja ko neki kreten isla po celoj Banjici i trazila drugaricu...Katastrofa...

Pa dobro,toliko........

CAOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Iwana
Very,Very NEW!
Very,Very NEW!
Iwana


Ženski
Broj poruka : 34
Godina : 29
Lokacija : Havaji =]
Datum upisa : 15.01.2009

Iwana's diary Empty
PočaljiNaslov: Re: Iwana's diary   Iwana's diary Icon_minitimeUto Mar 03 2009, 21:10

03.03.2009

Jutros sam ustala,jela,ucila,otisla u skolu.U skoli sam se smarala,a umesto sestog casa predstavljale su nam se neke srednje skole,koje me ne zanimaju pa nisam ni slusala.

I tako ni danas nista zanimljivo...

Kiss
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Iwana's diary Empty
PočaljiNaslov: Re: Iwana's diary   Iwana's diary Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Iwana's diary
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» My diary :)
» ~*My princess diary*~
» Amy Lees Emo Diary
» Ashley Girl's diary

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TalkTalk :: Zabava :: Dnevnik-
Skoči na: