TalkTalk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TalkTalk

Dobrodosli na jedinom forumu na kome mozete da pricate o svacemu.
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 .....................................

Ići dole 
+4
Bella Swan
Sarke
*Sanjica
nikolina radunovic
8 posters
AutorPoruka
nikolina radunovic
~Talk,Talk Baby~
~Talk,Talk Baby~
nikolina radunovic


Ženski
Broj poruka : 103
Datum upisa : 08.09.2008

..................................... Empty
PočaljiNaslov: .....................................   ..................................... Icon_minitimeUto Sep 30 2008, 22:05

e ovako
moja najbolje drugarica se zove ivona
ja sam operisana od srca i imam velikih problema u zadnje vrijeme sam imala nesvjesticu a ako se onesvijestim bog samo zna sto ce biti samnom
ja puno volim svoju drugaricu zato ne zelim da se dalje druzim sa njom bojim se da joj ne zadam samo muke nekoliko puta sam pokusavala da nadjem razlog da se posvadjam sa njom al nikako da mi uspije
ne zelim da ako mi se nesto desi da ona pati vec zelim da me ona zaborai i da nadje drugarice koje su mnogo bolje nego ja
Nazad na vrh Ići dole
*Sanjica
Admin
Admin
*Sanjica


Ženski
Broj poruka : 569
Godina : 28
Lokacija : IN THE WORLD OF MUSIC!
Datum upisa : 08.09.2008

..................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................   ..................................... Icon_minitimeUto Sep 30 2008, 22:24

Zao mi je zbog tvog zdravstvenog problema. Sad
I moj ti je savet da ne radis to drugarici jer vec da nastavis druzenje sa njom kao i pre!
Nazad na vrh Ići dole
http://talktalk.forumsr.net
Sarke
*PRINCESS*
Sarke


Muški
Broj poruka : 541
Godina : 32
Lokacija : Ub
Posao/hobi : MUSIC,TENNIS,GAMES....
Raspoloženje : Crazy for life!
Datum upisa : 27.09.2008

..................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................   ..................................... Icon_minitimeUto Sep 30 2008, 22:59

Nemoj tako da pricas molim te.... Sad Sad Sad
Zivi svaki dan,druzi se sa najboljom drugaricom i ne misli na zlo!Mlada si i ziveces jos duuuuuuuuuuuuuuuuuuugo....Ja ti obecavam! Surprised
Nazad na vrh Ići dole
Sarke
*PRINCESS*
Sarke


Muški
Broj poruka : 541
Godina : 32
Lokacija : Ub
Posao/hobi : MUSIC,TENNIS,GAMES....
Raspoloženje : Crazy for life!
Datum upisa : 27.09.2008

..................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................   ..................................... Icon_minitimeSre Okt 01 2008, 22:57

Ljudi pomagajte...Ne znam sta da radim ocajan sam...Banovali su me sa foruma Seranovih....Ubicu se.............................. Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Bella Swan
*@dmin*
*@dmin*
Bella Swan


Ženski
Broj poruka : 1266
Godina : 28
Lokacija : Hollywood
Posao/hobi : Odbojkaaa....♥♥♥
Raspoloženje : xDD
Washe ime : Sladjana ~Sladja~
Datum upisa : 09.09.2008

..................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................   ..................................... Icon_minitimeČet Okt 02 2008, 12:53

uuu pa otwori swoju temu i ispricaj nam swoj problem
Nazad na vrh Ići dole
http://www.girlstalk.fairtopic.com
Gost
Gost
Anonymous



..................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................   ..................................... Icon_minitimeČet Okt 02 2008, 18:57

Sarke, kako su te banovali kada si danas bio na forumu???
Nazad na vrh Ići dole
Sarke
*PRINCESS*
Sarke


Muški
Broj poruka : 541
Godina : 32
Lokacija : Ub
Posao/hobi : MUSIC,TENNIS,GAMES....
Raspoloženje : Crazy for life!
Datum upisa : 27.09.2008

..................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................   ..................................... Icon_minitimeČet Okt 02 2008, 22:14

Nemam pojma i ja se zacudio.....Ne znam...Cekaj malo,a koji je tvoj nick tamo???
Nazad na vrh Ići dole
Bella Swan
*@dmin*
*@dmin*
Bella Swan


Ženski
Broj poruka : 1266
Godina : 28
Lokacija : Hollywood
Posao/hobi : Odbojkaaa....♥♥♥
Raspoloženje : xDD
Washe ime : Sladjana ~Sladja~
Datum upisa : 09.09.2008

..................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................   ..................................... Icon_minitimeČet Okt 02 2008, 22:55

njen nick je CLOE
Nazad na vrh Ići dole
http://www.girlstalk.fairtopic.com
[sad about you]
Admin
Admin
[sad about you]


Ženski
Broj poruka : 1213
Godina : 28
Lokacija : :P
Raspoloženje : :)
Washe ime : Razz
Datum upisa : 02.10.2008

..................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................   ..................................... Icon_minitimeČet Okt 02 2008, 23:55

Nick mi je CLOE, nego me je Sladja banovala da bih mogla da pristupim pa mi pise kao gost.

Ma verovatno te nisu banovali... Surprised
Nazad na vrh Ići dole
Bella Swan
*@dmin*
*@dmin*
Bella Swan


Ženski
Broj poruka : 1266
Godina : 28
Lokacija : Hollywood
Posao/hobi : Odbojkaaa....♥♥♥
Raspoloženje : xDD
Washe ime : Sladjana ~Sladja~
Datum upisa : 09.09.2008

..................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................   ..................................... Icon_minitimePet Okt 03 2008, 00:00

Nisam te banowAla nego obrisala
Nazad na vrh Ići dole
http://www.girlstalk.fairtopic.com
[sad about you]
Admin
Admin
[sad about you]


Ženski
Broj poruka : 1213
Godina : 28
Lokacija : :P
Raspoloženje : :)
Washe ime : Razz
Datum upisa : 02.10.2008

..................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................   ..................................... Icon_minitimePet Okt 03 2008, 00:03

Pa da, to!
Nazad na vrh Ići dole
Bella Swan
*@dmin*
*@dmin*
Bella Swan


Ženski
Broj poruka : 1266
Godina : 28
Lokacija : Hollywood
Posao/hobi : Odbojkaaa....♥♥♥
Raspoloženje : xDD
Washe ime : Sladjana ~Sladja~
Datum upisa : 09.09.2008

..................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................   ..................................... Icon_minitimePet Okt 03 2008, 00:09

xex ok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.girlstalk.fairtopic.com
Marija I
*Sweet lollipop*
Marija I


Ženski
Broj poruka : 311
Godina : 28
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 12.09.2008

..................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................   ..................................... Icon_minitimeUto Nov 04 2008, 00:18

*Sanjica ::
Zao mi je zbog tvog zdravstvenog problema. Sad
I moj ti je savet da ne radis to drugarici jer vec da nastavis druzenje sa njom kao i pre!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.chicasderbd.nice-topic.com
~Dilj@~M@ck@~
*moder@tor*
*moder@tor*
~Dilj@~M@ck@~


Ženski
Broj poruka : 1253
Godina : 30
Washe ime : Sladjana....
Datum upisa : 25.10.2008

..................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................   ..................................... Icon_minitimeUto Nov 04 2008, 01:39

Marija I ::
*Sanjica ::
Zao mi je zbog tvog zdravstvenog problema. Sad
I moj ti je savet da ne radis to drugarici jer vec da nastavis druzenje sa njom kao i pre!



slazem se
Nazad na vrh Ići dole
Amy-Lee
Very,Very NEW!
Very,Very NEW!
Amy-Lee


Ženski
Broj poruka : 80
Godina : 29
Lokacija : Emo farm
Posao/hobi : Slusanje Evanescence,skidanje Emo slika :)
Raspoloženje : promenljivo
Datum upisa : 16.01.2009

..................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................   ..................................... Icon_minitimePet Jan 16 2009, 22:49

nikolina radunovic ::
e ovako
moja najbolje drugarica se zove ivona
ja sam operisana od srca i imam velikih problema u zadnje vrijeme sam imala nesvjesticu a ako se onesvijestim bog samo zna sto ce biti samnom
ja puno volim svoju drugaricu zato ne zelim da se dalje druzim sa njom bojim se da joj ne zadam samo muke nekoliko puta sam pokusavala da nadjem razlog da se posvadjam sa njom al nikako da mi uspije
ne zelim da ako mi se nesto desi da ona pati vec zelim da me ona zaborai i da nadje drugarice koje su mnogo bolje nego ja

ajoj! Ne brini,ziveces duugoo bwej! Reci istinu drugarici! ako ostanes sama bice ti jako tesko!!! ako ti je prijatno s njom bolje smisljaj razloge kako da ostanete zajedno!!

MOLIM VAS POMOZITE MENI

U mom razr.su tri devojke koje me mrze,a nista im nisam radila.Sada su postale glavne u razr.svi njih vole i slusaju,dok one to koriste da bi lagale o meni.Vidim da posmatraju sa kim se druzim i onda igraju oko njega i malo po malo gubim drustvo! Pricala sam i sa njima i sa drustvom,ali uvek se sve ponovi.Kasnije tom drugu prete i brane mu da se sa mnom druzi i on/ona ih slusa.Znam da to nisu real friends,ali ako me i sadasnji ostave u skoli cu biti potpuno sama!! HELP
Nazad na vrh Ići dole
~Dilj@~M@ck@~
*moder@tor*
*moder@tor*
~Dilj@~M@ck@~


Ženski
Broj poruka : 1253
Godina : 30
Washe ime : Sladjana....
Datum upisa : 25.10.2008

..................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................   ..................................... Icon_minitimeSub Feb 07 2009, 14:16

i ja sam imala isti slucaj al sam ga resila taklo sto sam se druzila sa njihowim drustwom i posle su pocele i one da se druze samnom

ja mislim da bi ti trebala da ih pistas sto to rade dal si im nesto uradila i ako ti nesto kazeu ti im kazi da se ne prawe mnogo wazne jer su one swe iste devojcice kao swe u okolini da su obicne devojcice da su niko i nista i da nemaju prawa da te olajawaju , one to rade da bi bile popularne


popularnost se osniwa na tracevima ogowaraju jedne druge
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





..................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................   ..................................... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
.....................................
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TalkTalk :: ~Prijatelji~ :: Saveti-
Skoči na: